Autor Wiadomość
ziomek Akcja Orange: Stary telefon ciągle w cenie Napisany: 05 Gru 2009 01:22 Akcja Orange: Stary telefon ciągle w cenie   Postaw piwo autorowi tego posta




Sieć Orange postanowiła wyjść naprzeciw problemowi starych, zalegających w szufladach telefonów komórkowych. Każdy, kto przyniesie działającą komórkę do jednego z trzech salonów biorących udział w akcji, może otrzymać za nią minimum 50 zł. Główne hasło przyświecające skupowaniu słuchawek, to “Stary telefon ciągle w cenie”.

Zostawiając w salonie swój stary, działający telefon, nie zyskujemy tylko my otrzymując za niego pieniądze, lecz także pomagamy środowisku naturalnemu. Nie wszyscy wiemy, że wyrzucane na śmietnik komórki są poważnym dla niego zagrożeniem. Są one składowiskiem metali ciężkich, przede wszystkim ołowiu i rtęci, które mogą skazić nawet 400 litrów wody lub 1 m3 gleby.

Jedynym wyjściem z sytuacji jest recykling. Pozwala na zutylizowanie niebezpiecznych składników tak, by nie zanieczyszczały środowiska. Zmniejsza też ilość odpadów na wysypiskach. W ten sposób można także uzyskać surowce dla przemysłu bez konieczności ich wydobycia.

Orange skupuje działające telefony wszystkich producentów oraz we wszystkich sieciach komórkowych. Niedziałające modele również można zostawić w punktach operatora, lecz nieodpłatnie.

W trzecim punkcie regulaminu zostało dokładnie określone, jakie telefony można oddawać na skup w salonach Orange: “Skupowane będą wyłącznie sprawne modele telefonów, znajdujące się w cenniku telefonów, stanowiącym załącznik numer 2 do niniejszego regulaminu. Za telefon sprawny uważa się aparat spełniający następujące warunki:
- włącza się i poprawnie działa;
- ma nieuszkodzony wyświetlacz;
- nie ma wyraźnych mechanicznych uszkodzeń zewnętrznych, dopuszczalne są ślady normalnej eksploatacji;
- posiada sprawną baterie.”

Akcja pod hasłem „Stary telefon ciągle w cenie” prowadzona będzie wyłącznie w trzech salonach Orange:
- w Warszawie przy Al. Niepodległości 34/40,
- we Wrocławiu przy Pl. Piłsudskiego 13,
- w Chorzowie przy ul. Wolności 29.

Regulamin usługi “Sprzedaj telefon” oraz cennik telefonów skupowanych przez Orange możecie znaleźć na stronie operatora.

żródło:komorkomania.pl

_________________


Podobne Tematy
Temat Forum Autor
Brak nowych postów

Sprawdź jakiego symbiana posiada twój telefon.

Lista aktualna na dzień 12.06.2011

Pozostałe Laki1231
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

[C7-00] Telefon ciągle próbuje się łączyć z internetem

Pytania i Problemy z telefonami czaras1
Brak nowych postów

Orange Atlanda - nowy telefon w sieci Orange

Operatorzy GSM Laki1231
Brak nowych postów

Chcesz tańszy telefon w Orange?

Zagłosuj, który model sieć powinna przecenić!

Operatorzy GSM Laki1231
Brak nowych postów

Środy z Orange - aplikacja na telefon

Operatorzy GSM Laki1231
Brak nowych postów

Etui na telefon w prezencie do startera Orange

Newsy Jack
Brak nowych postów

Archos ciągle atakuje

21.03.2011

Newsy sadam81
Brak nowych postów

Ciągle widoczne wideo na Androidzie

Recenzje Gier i Aplikacji xJAmaTOx
Brak nowych postów

Nokia HF-510 w cenie mandatu

Newsy Szymuś
Brak nowych postów

Szybka akcja - Tajemnicze Kody powróciły

Operatorzy GSM Laki1231