Autor Wiadomość
Laki1231 Android 2.3.4 dla smartfonów Xperia już dostępny Napisany: 30 Paź 2011 12:25 Android 2.3.4 dla smartfonów Xperia już dostępny   Postaw piwo autorowi tego posta




Piwa: 17/5
<div style="text-align:center;font-weight:bold;"><a href="http://s1.blomedia.pl/komorkomania.pl/images/2011/10/Android-2.3.4-dla-Sony-Ericsson-Xperia-fot.-Sony-Ericsson-616x325.jpg" rel="nofollow" title="link do obrazka">[Kliknij aby zobaczyć obrazek]</a></div>


W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o planach dotyczących aktualizacji Android Ice Cream Sandwich dla telefonów Sony Ericssona z linii Xperia. Jako przedsmak nadchodzącego update, firma Sony Ericsson postanowiła udostępnić wersję Android 2.3.4 Gingerbread dla smartfonów Xperia na całym świecie.

Już wkrótce Sony Ericsson jakiego znamy przestanie istnieć. Niedawne informacje przedstawione przez Reuters mówią, że firma Sony wykupiła połowę udziałów Sony Ericssona. Producent chce najwyraźniej przekonać konsumentów, że wsparcie softwarowe nie kończy się zaraz po zakupie telefonu, a będzie oferowane dla nowo wydanych urządzeń. Przykładem tego jest udostępnienie Androida 2.3.4 Gingerbread dla modeli telefonów takich jak: Xperia arc, Xperia PLAY, Xperia neo, Xperia mini, Xperia mini pro, Xperia pro, Xperia ray, Xperia active, Xperia neo V, Xperia arc S oraz Sony Ericsson Live Walkman na całym świecie. We wrześniu tego roku Android 2.3.4 Gingerbread został udostępniony dla krajów nordyckich.

Lista najważniejszych, nowych zmian w Android 2.3.4 Gingerbread dla telefonów Xperia:
obsługa czatu wideo w Google Talk dla smartfonów z przednią kamerą,
nowa odsłona Facebook Inside Xperia z większą liczbą funkcji,
wprowadzenie funkcji 3D Sweep Panorama, znanej z aparatów Cyber-shot firmy Sony (niedostępna dla Xperia PLAY, na pocieszenie użytkownicy otrzymują możliwość nagrywania wideo w rozdzielczości HD),
16-krotny zoom wideo,
możliwość &#8222;zamiany telefonu&#8221; w minimobilny komputer PC z wykorzystaniem opcji podłączenia urządzeń USB (klawiatury, myszki, kontrolera do gier) oraz dzięki stacji multimedialnej Sony Ericsson LiveDock
funkcja &#8222;Gesture Input&#8221; pozwalająca na wprowadzanie znaków za pomocą klawiatury, wykorzystując ciągły ruchem palcem z jednej litery na drugą- na wzór Swype,
Wi-Fi DLNA,
możliwość wykonywania zrzutów ekranu oraz dzielenia się nimi bezpośrednio z telefonu,

Android 2.3.4 Gingerbread dostępny jest dla wyżej wymienionych modeli z serii Xperia, w tym dla wszystkich odblokowanych urządzeń. Większość operatorów powinna udostępnić nową aktualizacje dla telefonów Xperia.

Zapraszamy do obejrzenia wideo prezentującego nowe funkcje.



Cieszyć może, że Sony Ericsson wyciągnął wnioski z poprzedniej, drobnej wpadki z Xperią X10 oraz Androidem 1.6. Szwedzko-japońska spółka joint venture chce zagwarantować jak najlepsze wsparcie software&#8217;owe swoich produktów. Zapewniając konsumenta, że kupując telefon Sony Ericsson nie będzie martwił się o aktualizację Androida.

Czy Wasze telefony Xperia otrzymały już nową aktualizację?

Źródło: komorkomania.pl
Casaya Android 2.3.4 dla smartfonów Xperia już dostępny Napisany: 30 Paź 2011 09:06   Postaw piwo autorowi tego posta




Piwa: 4/16
wyglada ciekawie.ale na moj arc jeszcze nie znalazlo aktualizacji

_________________
Laki1231 Android 2.3.4 dla smartfonów Xperia już dostępny Napisany: 31 Paź 2011 06:42   Postaw piwo autorowi tego posta




Piwa: 17/5
radziubaker, jak brandowany soft to nie znajdzie, na galaxym tak mam, że nie widzi i do widzenia, dopiero jak wgrałem niebrandowany.

_________________
Casaya Android 2.3.4 dla smartfonów Xperia już dostępny Napisany: 31 Paź 2011 10:33   Postaw piwo autorowi tego posta




Piwa: 4/16
Laki1231, ja chyba nie mam brandowanego... zadnych konek o2 nie widze.przy włączaniu tez...
Brałem z takiego sklepu gdzie telefon jest sprzedawany ten sam tylko daja inne karty sim.nie jak masz w plusie to brandowany na plusa, czu orange to na orange..
Nie mam brandowanego napewno

_________________
Laki1231 Android 2.3.4 dla smartfonów Xperia już dostępny Napisany: 31 Paź 2011 01:31   Postaw piwo autorowi tego posta




Piwa: 17/5
Czasem bez karty sim wykrywa aktualizacje na symbianie może na andku też?

_________________
Casaya Android 2.3.4 dla smartfonów Xperia już dostępny Napisany: 31 Paź 2011 02:46   Postaw piwo autorowi tego posta




Piwa: 4/16
Laki1231, no niestety nic to nie dalo.poczekam sobie chyba jeszcze troche

_________________


Podobne Tematy
Temat Forum Autor
Brak nowych postów

[2.1+] FPse for android

Emulator PSX'a

Gry Payback212
Brak nowych postów

FAQ ANDROID

Podstawowe pojęcia i zagadnienia oraz ich opis.

Poradniki Android Laki1231
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

[FAQ] Mały dla początkujących

iPhone/iPod touch/iPad xJAmaTOx
Brak nowych postów

Just już alpha ROM z Androidem 4.0.1 dla smartfonów Xperia

Newsy Laki1231
Brak nowych postów

Android 4.0 dla HTC Sensation XE już wkrótce

Newsy xJAmaTOx
Brak nowych postów

Chrome dla Androida już w Android Markecie!

Newsy xJAmaTOx
Brak nowych postów

Już niedługo Android 2.1 dla HTC Hero

Newsy ziomek
Brak nowych postów

Android 2.1 dla słuchawek Sony Ericssona już we wrześniu

Newsy Jack
Brak nowych postów

Oficjalny Android Ice Cream Sandwich dla Galaxy S II już w P

Newsy sadam81
Brak nowych postów

Android 2.3.4 dla Xperii Play i Arc już w przyszłym tygodniu

Newsy Laki1231