Autor Wiadomość
patrikos23 Asus Eee Pad MeMO - 7-calowy tablet internetowy od producent Napisany: 09 Sty 2011 07:27 Asus Eee Pad MeMO - 7-calowy tablet internetowy od producent   Postaw piwo autorowi tego posta




Piwa: 18/20
Asus jest kolejnym producentem, który zaprezentował na targach CES 2011 swoją linie tabletów internetowych. Producent komputerów pokazał aż trzy urządzenia tego typu, które w najbliższym czasie rozpoczną ekspansje światowych rynków.



Prezentacje nowych tabletów zacznijmy od najmniejszego modelu. Eee Pad MeMO to 7-calowy tablet, który będzie współpracował z systemem Android Honeycomb. Urządzenie jest konstruowane z myślą właśnie o nowym systemie Google, który zadebiutuje w niedalekiej przyszłości.
Sercem Eee Pad MeMO został procesor Qualcomm Snapdragon o taktowaniu 1,2GHz. Zastosowany ekran oferuje rozdzielczość 1024x600 pikseli i obsługę technologii multitouch. Producent zadbał o 5-megapikselowy aparat fotograficzny z tyłu oraz kamerę internetową o rozdzielczości 1,2Mpix Z przodu. Urządzenie w zestawie będzie posiadało rysik pomocny w obsłudze aplikacji graficznych. Eee Pad MeMO ma zadebiutować na rynku w czerwcu 2011 w cenie 499 bądź 599 dolarów w zależności od wersji wyposażenia.


Źródło banzaj.pl

_________________


Podobne Tematy
Temat Forum Autor
Brak nowych postów

Asus Eee Pad MeMo

Newsy Laki1231
Brak nowych postów

Eee Pad MeMO z ekranem 3D bez okularów

Newsy Laki1231
Brak nowych postów

Asus Eee Pad Transformer 2 - It's coming!

Newsy Laki1231
Brak nowych postów

ASUS Eee Pad dostanie aktualizację do Androida 3.1

Newsy Laki1231
Brak nowych postów

Graj na 10 calach z Asus Eee Pad Transformer!

Newsy Laki1231
Brak nowych postów

Okiem Czytelnika: Asus Eee Pad Transformer

Newsy Laki1231
Brak nowych postów

ASUS Eee Pad Slider znamy cenę i datę premiery

Newsy sadam81
Brak nowych postów

Android 3.1 pojawił się na tablecie ASUS Eee Pad Transformer

Newsy Laki1231
Brak nowych postów

Eee Pad Slider - w sierpniu, za 1900 złotych

Newsy Laki1231
Brak nowych postów

Eee Pad Trasformer ze stacją dokującą już w Polsce!

Newsy Laki1231