Każda z nas, kobiet pragnie być „naj” pod każdym względem, szczególnie urody. W tym celu korzystamy z pomocy różnych specjalistów, np. Fryzjerów czy wybiera szybką rudkę po tzw. „kobiecym raju”, czyli centrum handlowym, a tam już tylko ciuchy, buty oraz niezywkle ważne – kosmetyki, które poprawiają nasz wygląd, a przede wszystkim wpływają na zdrowie. Ostatni aspekt jest bardzo istotny jeśli chodzi o kobiety w ciąży.

east garden-1

Po co biegać po sklepach, jeśli można korzystać z nowoczesnych rozwiązań, a są to, np. sklepy internetowe, które proponują kosmetyki online, np. dla kobiet w ciąży czy kosmetyki dla dzieci.

My jednak skupimy się na tym, by kobieta w ciąży odnalazła swoje piękno.

Ciężarna piękność

Piękna i zdrowa w okresie ciąży – czy to możliwe? Zdecydowanie tak! Nigdy nie myśl, że może być inaczej. Nie na darmo mówią – „wyglądasz kwitnąco” czy „ciąża ci służy”. Teraz również ty możesz usłyszeć takie słowa. Poniżej prezentujemy kilka zasad, których należy przestrzegać, by byc obiektem ukradkowych spojrzeń również w trakcie tych dziewięciu miesięcy.

  1. Wybieraj kosmetyki ze sprawdzonych źródeł. Poleciła ci je mama, ciocia czy kuzynka? Dobrze, punkt dla ciebie. Teraz masz większą pewność, że tobie również nie zaszkodzą.
  2. Naturalne kosmetyki, kosmetyki organiczne– skup się, bo to ważne! Zamiast drogeryjnych „zapychaczy”, zadbaj o naturalne upiększanie ciała – bez chemii, sztucznych zapachów czy barwników. Wiele dobrych, znanych i lubianych kosmetyków znajdziesz właśnie w Internecie pod hasłem „kosmetyki naturalne sklep”. Możemy ci coś doradzić?Oczywiście polecamy kosmetyki East Garden, które łączą dobrą jakość oraz stosunkowo niską cenę, co z pewnością przypadnie ci do gustu.
  3. Pamiętaj o pielęgnacji zarówno „przed” jak i „po” ciąży, gdyż tylko wtedy twoje ciało będzie jędrne i elastyczne, a ty śmiało będziesz mogła się nim pochwalić.
  4. Korzystaj z porad specjalistów – lekarzy, kosmetologów, dietetyków czy fizjoterapeutów tak, aby dobrać m.in. odpowiednie ćwiczenia czy dietę, które sprawią, że sama poczujesz się lepiej.
  5. Czytaj ulotki i stosuj się do nich! Wiedza to skarb, dlatego korzystaj z niej mądrze zwłaszcza, że dbasz już nie tylko o siebie.

Piękno w ciąży jest możliwe! Mamy nadzieję, że i ty już o tym wiesz. Wybieraj mądrze, stosuj nasze rady, a z pewnością poczujesz się kobieco.