Współczesna reklama potrzebuje rozmaitych środków za pośrednictwem których można trafić do klientów. Złotą zasadą jest pomysłowość reklamujących się, bo to oni muszą dbać o to, by być zauważonym. Im ciekawsze hasło, grafika czy kolorystyka reklamy, tym większa szansa na przyciągnięcie uwagi klienta. I co ważne, liczy się również płaszczyzna, na której reklama jest umieszczona.

To nie jest tak, że każda reklama będzie zauważona. Tylko ta zrealizowana z pomysłem odniesie planowany sukces. Jak tego dokonać? Przede wszystkim należy śledzić rynek reklamowy. Być na bieżąco z wszelkimi nowościami i gadżetami reklamowymi, które pojawiają się na rynku. Dodatkowo trzeba mieć głowę pełną pomysłów.

Tablice billboardowe można wykorzystać na wiele sposobów. To, jak je wykorzystamy, zależy w głównej mierze od nas. Reklamę możemy umieścić zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. Możemy przyklejać, przyczepiać informacje, wypełniać przestrzeń dowolnymi technikami. Tablice działają jak tablice reklamowe – niosą informację i hasło, przekaz, ideę, którą chcemy zainteresować potencjalnych klientów.

To, co ważne przy wykorzystaniu tablic, to innowacyjność. Bardziej wyraziste tło czy chwytliwe hasło reklamowe łatwo zapadające w pamięć to już więcej, niż połowa naszego sukcesu.