Autor Wiadomość
Laki1231 Gigantyczny telefon z Windows Phone w środku Nowego Jorku Napisany: 08 Lis 2011 02:50 Gigantyczny telefon z Windows Phone w środku Nowego Jorku   Postaw piwo autorowi tego posta




Piwa: 20/6
<div style="text-align:center;font-weight:bold;"><a href="http://s1.blomedia.pl/komorkomania.pl/images/2011/11/Gigantyczny-telefon-z-Windows-Phone-fot.-SlashGear.com_.jpg" rel="nofollow" title="link do obrazka">[Kliknij aby zobaczyć obrazek]</a></div>


Zastanawialiście się kiedyś, jak można wypromować produkt, który nie przyciąga uwagi konsumentów? W przypadku Windows Phone wystarczy &#8222;tylko&#8221; zaprezentować gigantyczny telefon z kafelkami w środku Nowego Jorku.

Windows Phone na razie nie jest platformą, która odniosła sukces na rynku. Ma się to zmienić wraz z premierą pierwszych smartfonów Nokia z mobilnymi okienkami: Nokia Lumia 800 oraz Nokia Lumia 710.

Microsoft wpadł na oryginalny pomysł, umieszczając gigantyczny telefon z Windows Phone w środku Nowego Jorku przy Herald Square. Wszystko po to, aby zwrócić uwagę potencjalnych konsumentów na mobilne okienka, w tym pierwsze smartfony z Windows Phone 7.5 Mango wydane w Stanach Zjednoczonych: HTC Radar 4G, Samsung Focus S oraz Samsung Focus Flash.

Gigantyczny telefon z Windows Phone mierzy ponad 18 metrów. Nie jest to &#8222;prawdziwy telefon, jak mogłoby się Wam wydawać&#8221;, ale jego imitacja: połączone wyświetlacze tworzą kafelki, są obudowane przez ramkę przypominającą telefon.

Przedstawienie gigantycznego telefonu Windows Phone ma na celu podkreślenie komunikacji międzyludzkiej dzięki wykorzystaniu interfejsu Windows Phone, w tym aktualizowanych na bieżąco kafelków. W promocji mobilnych okienek w centrum Nowego Jorku Microsoft postanowił zamienić znane użytkownikom telefonów kafelki w sceny z występującymi na żywo osobami.

Trwająca przez kilka dni kampania marketingowa zamieniła się w imprezę związaną z Windows Phone. Microsoft rozdawał jako upominki koszulki z logo Windows Phone osobom, które zameldowały się poprzez Foursuqare. Na scenach żywych kafelków odbywały się różne przedstawienia, np. podczas promocji jeden z kafelków zamienił się nawet w miejsce oświadczyn.

Akcja marketingowa Microsoft bez wątpienia wzbudziła zainteresowanie konsumentów oraz pozwoliła niektórym po raz pierwszy odkryć mobilne okienka. Pytanie jednak, czy promocja przełoży się na sprzedaż smartfonów z Windows Phone w Stanach Zjednoczonych. Zastanawiam się, czy takie akcje wpływają na Wasze postrzegane urządzeń, platformy. Innymi słowy, czy kupilibyście telefon z Windows Phone, widząc jego gigantyczną imitację w swoim mieście?

Poniżej wideo prezentujące wnętrze opisanego telefonu z Windows Phone, a także jego powstawanie:



Źródło: komorkomania.pl


Podobne Tematy
Temat Forum Autor
Brak nowych postów

Instrukcja instalacji programu JAF na Windows 7

Pozostałe Laki1231
Brak nowych postów

Sprawdź jakiego symbiana posiada twój telefon.

Lista aktualna na dzień 12.06.2011

Pozostałe Laki1231
Brak nowych postów

Telefon Sony Ericssona z Windows Phone

Newsy Laki1231
Brak nowych postów

Nokia przygotuje telefon z Windows Phone 7?

Newsy Jack
Brak nowych postów

Poradnik jak zaktualizować telefon z Windows Phone 7

Poradniki Windows Phone A.Wesker
Brak nowych postów

Nokia Champagne - pierwszy telefon z Windows Phone Tango?

Newsy Laki1231
Brak nowych postów

Czy Sony Ericsson wypuści telefon z Windows Phone 7?

Newsy Laki1231
Brak nowych postów

Żegnamy Windows Phone 7, witamy Windows Phone 7.5

Newsy Laki1231
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

[5220] Po wgraniu nowego softa telefon gra cicho

Pytania i Problemy z telefonami TurboPL
Brak nowych postów

Chiński sklep Androida. A w środku

Newsy Laki1231