Autor Wiadomość
DSV Konkurent dla iPada od Palma Napisany: 22 Gru 2010 01:23 Konkurent dla iPada od Palma   Postaw piwo autorowi tego posta




Piwa: 3/3
HP ma zaprezentować swojego rywala dla iPada na targach CES 2011. Tablet marki Palm ma połączyć doświadczenie zdobyte na webOS-ie z prototypem urządzenia Slate.



Według informacji, do których dotarła redakcja FoxNews.com, HP Palm PalmPad będzie dostępny w trzech wariantach. Każdy z nich będzie pracował pod kontrolą systemu WebOS, a główne różnice między modelami mają polegać na ilości dostępnej pamięci wewnętrznej. Rozważana jest też czwarta wersja, przeznaczona na rynek uczniów i studentów.

PalmPad będzie na początku w sprzedaży tylko w sieci komórkowej Sprint 4G i będzie miał porównywalne parametry sprzętowe do iPada. Wyróżniać się ma portem mini HDMI, 1,3-megapikselową kamerą do wideorozmów, 3-megapikselowym aparatem i lampą błyskową LED dla obu obiektywów.

Wymiary urządzenia nie są znane, wyświetlacz jednak będzie najprawdopodobniej 9,7-calowy (a hipotetyczny model edukacyjny miałby mieć 8,9-calowy ekran) a samo urządzenie ma być cieńsze od iPada i być kształtu podobnego Kindle’owi. Sprzedaż ma ruszyć w marcu, oprócz wersji edukacyjnej, która planowana jest na jesień.


źródło: chip.pl


Podobne Tematy
Temat Forum Autor
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

[FAQ] Mały dla początkujących

iPhone/iPod touch/iPad xJAmaTOx
Brak nowych postów

Tablet Lenovo z Androidem 3.0 - konkurent dla Transformera

Newsy Laki1231
Brak nowych postów

HTC Beat - konkurent dla iPoda? [zdjęcia]

Newsy sadam81
Brak nowych postów

Nook Tablet - godny konkurent dla Kindle Fire

Newsy patrikos23
Brak nowych postów

Samsung GALAXY S WiFi 4.0-nadchodzi godny konkurent dla iPod

Newsy patrikos23
Brak nowych postów

BlackBerry Bold 9900 - godny konkurent dla topowych smartfon

Newsy Laki1231
Brak nowych postów

Levitatr: nowa klawiatura dla iPada

Newsy sadam81
Brak nowych postów

Skype dla iPada zademonstrowany na wideo

Newsy Laki1231
Brak nowych postów

Już jest! Google+ dla iPada i iPoda

Newsy Laki1231
Brak nowych postów

Upadek z 18 metrów? Nic strasznego dla iPada 2

Newsy Laki1231