Autor Wiadomość
ziomek Najlepszy telefon 2009 roku ; podsumowanie Napisany: 11 Sty 2010 04:14 Najlepszy telefon 2009 roku ; podsumowanie   Postaw piwo autorowi tego posta




Czas na podsumowanie ankiety, w której głosowaliście na najlepszy telefon minionego roku. Chociaż niezaprzeczalnym zwycięzcą okazał się Samsung i8910 HD, można powiedzieć, że wybraliście dwóch liderów. Wszystkie przedstawione przez nas modele zostały daleko w tyle za smartfonem południowokoreańskiego producenta oraz Nokią N900.

Oto jak wygląda lista wybranych przez was telefonów:

Ankieta

Ankieta

Największą kontrowersję wzbudził iPhone 3GS. Dodałam go do listy na wasze życzenie, jednak uważam, że nie powinien się tam znaleźć. Powód jest jasny. iPhone 3GS nie jest telefonem ani przełomowym (jak HTC HD2, HTC Hero, czy też Nokia N900), ani bardzo popularnym (jak Samsung Avila, Nokia E52). Na naszej liście znalazły się telefony, które uznaliśmy za warte uwagi w 2009 roku oraz te, których najczęściej szukacie w Internecie (opierając się o wyszukiwarki Ceneo, Nokat, Skąpiec itp.).

iPhone 3GS w moim mniemaniu jest kontynuacją linii jednego modelu Apple. Przełomem był iPhone 2G. Każdy ma oczywiście prawo do własnego zdania. Dlaczego uważacie, że iPhone 3GS zasługuje na miano telefony 2009 roku, przed Samsungiem i8910 HD i Nokią N900?

żródło:komorkomania.pl

_________________


Podobne Tematy
Temat Forum Autor
Brak nowych postów

Sprawdź jakiego symbiana posiada twój telefon.

Lista aktualna na dzień 12.06.2011

Pozostałe Laki1231
Brak nowych postów

Najlepszy telefon 2009 roku głosowanie

Newsy ziomek
Brak nowych postów

Podsumowanie przełomowego roku 2011

Newsy Laki1231
Brak nowych postów

Podsumowanie 2011 roku, na co czekamy w 2012?

Newsy Laki1231
Brak nowych postów

Wybierz najlepszy telefon Sony Ericssona i wygraj Xperia arc

Newsy Laki1231
Brak nowych postów

Szkoła w 1960 i 2009 roku

Zapraszam do czytania

Humor TheDuliMen
Brak nowych postów

Sony Ericsson - wielkie straty w 2009 roku

Newsy RadKe12
Brak nowych postów

XBOX 360 na komórkach do końca 2009 roku?

Newsy BoRoS
Brak nowych postów

Telefon 3D jeszcze w tym roku.

Newsy Jack
Brak nowych postów

Zmieniaj telefon co pół roku!

Brytyjski raj dla gadżeciarzy.

Newsy xJAmaTOx