Autor Wiadomość
ziomek Nexus One: problem z kalibracją ekranu Napisany: 19 Sty 2010 12:29 Nexus One: problem z kalibracją ekranu   Postaw piwo autorowi tego posta






Nie tylko Motorola doświadczyła problemów z poprawnym działaniem swojego aktualnie kluczowego produktu – DROID, znanego u nas jako Milestone. Tak zwane “chochliki” wdarły się również do pierwszego smartfona Google. Odkryto problem z obsługą sieci 3G oraz złą kalibracją ekranu pojemnościowego po włączeniu telefonu Nexus One. Firma tymczasem nagrywa humorystyczne filmy związane z modelem. Czy ma nadzieję, że ninja zajmą się problemami?

Blog Engadget powiadomił o problemach, z jakimi boryka się Google. Jak się okazuje smartfonowi internetowego giganta daleko jeszcze do ideału. Wykryto bowiem problem z obsługą sieci 3G w Nexus One. Nie wiedzieć czemu telefon sam zmienia typ połączenia z EDGE na 3G i odwrotnie. Google potwierdził już, że pracuje nad rozwiązaniem problemu. Należy także zaznaczyć, że sytuację wykryto w sieci T-Mobile, problem może więc dotyczyć tylko USA.

Druga ze skarg, jaka wpłynęła do Google jest dla nas o wiele ciekawsza. Na forum Google Android utworzyła się już długa kolejka osób czekających na reakcję firmy związaną z problemem kalibracji ekranu. Jak pisze użytkownik, który wykrył usterkę:

Kiedy włączam mojego Nexus One, dotykowe przyciski wariują. Nie mogę nawet pisać na klawiaturze, bo urządzenie rejestruje inne klawisze, niż ten, którego właśnie dotykam. Kiedy naciskam klawisz zasilania, aby wygasić ekran i znowu szybko go klikam, problem znika.

Nie wiadomo jeszcze, czy usterka związana jest w oprogramowaniem, czy też ze sprzętem. Jeśli z tym drugim telefon będzie podlegał gwarancji. Jeśli z pierwszym – Google wypuści specjalną łatkę.

Aby nie zakończyć tej wiadomości negatywnie, zobaczcie na koniec najnowszy film udostępniony przez Google. Firma przedstawiła w humorystyczny sposób rozpakowanie Nexus One przez…

Więcej na: http://komorkomania.pl/20.../#ixzz0d3ZUl9o1


http://www.youtube.com/wa...player_embedded

żródło:komorkomania.pl

_________________


Podobne Tematy
Temat Forum Autor
Brak nowych postów

Google Nexus S i Galaxy Nexus [porównanie]

Porównania, opinie i wybór telefonów Laki1231
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

[c6] Pół ekranu w grach

Pytania i Problemy z telefonami m_sobczak
Brak nowych postów

[C5-03] Zmiana blokady ekranu

Pytania i Problemy z telefonami Drivexi
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

[C5-03] Blokada ekranu i klawiszy

Pytania i Problemy z telefonami nochoski96
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

[X6] Suwak blokady ekranu.

Pytania i Problemy z telefonami master228
Brak nowych postów

[s60v5] Modyfikacja ekranu

Szukam domcioo16
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

[Omnia HD] Rotacja ekranu

Pytania i Problemy z telefonami kowallosu
Brak nowych postów

[n97 mini] Obracanie ekranu

Szukam poldox
Brak nowych postów

Poszukuje programu do wygaszacza ekranu

Szukam Icnk96I
Brak nowych postów

[5230] Temat ekranu głównego

Szukam mystic512