Temat Zamknięty przez: Laki1231
Autor Wiadomość
Pamek [Nokia N95 8GB] Telewizor nie widzi komorki. Napisany: 28 Kwi 2011 02:55 [Nokia N95 8GB] Telewizor nie widzi komorki.   Postaw piwo autorowi tego posta
Witam. Mam problem nie wiem czy z komorka czy z telewizorem, podlaczam kabel pod kome wyskakuje komunikat "Akcesoria domyślne. Kabel wyjściowy TV", ale gdy podłączam do tv chinche oczywiście dobrze kolorami to nie ma żadnej reakcji w TV. Dodam że tv ma około miesiąca model to Philips 32PFL3605. Próbowałem zmieniac na NTSC ale nic to nie dało proszę o pomoc.
Laki1231 [Nokia N95 8GB] Telewizor nie widzi komorki. Napisany: 28 Kwi 2011 02:55   Postaw piwo autorowi tego posta




Piwa: 20/6
Pamek, musisz przestawić tryb w TV na AV?

_________________
Pamek [Nokia N95 8GB] Telewizor nie widzi komorki. Napisany: 28 Kwi 2011 03:09   Postaw piwo autorowi tego posta
Podłączam chinche biore source na pilocie i wybieram po kolei EXT 1 ,2, 3 oraz AV side na końcu i pisze "Brak sygnału".
Laki1231 [Nokia N95 8GB] Telewizor nie widzi komorki. Napisany: 28 Kwi 2011 03:16   Postaw piwo autorowi tego posta




Piwa: 20/6
puść jakiś film i dopiero podłącz, kabelek oryginalny? I podpinasz do wejścia nie wyjścia sygnału.? Spróbuj kolorami inaczej popwpinać czy dźwięk wogóle jest.

_________________
Pamek [Nokia N95 8GB] Telewizor nie widzi komorki. Napisany: 28 Kwi 2011 03:57   Postaw piwo autorowi tego posta
Kabel chyba nie oryginalny, jest tylko jeden żołty tv do reszty podłączałem i też nic
Laki1231 [Nokia N95 8GB] Telewizor nie widzi komorki. Napisany: 28 Kwi 2011 05:11   Postaw piwo autorowi tego posta




Piwa: 20/6
Pamek, jak nieoryginalny to nie będzie działać nie dziwi mnie to:)

_________________
Pamek [Nokia N95 8GB] Telewizor nie widzi komorki. Napisany: 29 Kwi 2011 02:28   Postaw piwo autorowi tego posta
Ok. Dzieki za pomoc.


Podobne Tematy
Temat Forum Autor
Brak nowych postów

Znasz melodie, a nie wiesz co to za tytuł?

Szukam Laki1231
Brak nowych postów

Nokia OVI Maps

Mapy i wskazówki dojazdu czyli nawigacja

Aplikacje patrikos23
Brak nowych postów

[NOKIA] Paski na wyświetlaczu - usunięcie problemu

Pozostałe ppp208
Brak nowych postów

Aktualizacja oprogramowania poprzez Nokia Software Updater.

Hacked Symbian/Flashing pawelooss
Brak nowych postów

Flashowanie telefonu za pomocą programu Nokia Care Suite

Hacked Symbian/Flashing Meler
Brak nowych postów

Flashowanie martwego telefonu za pomocą Nokia Care Suite

Flashowanie martwego telefonu za pomocą Nokia Care Suite

Hacked Symbian/Flashing Meler
Brak nowych postów

[n95 8gb] Nie moge zainstalować gier n-gage 2.0

Pytania i Problemy z telefonami wojtekkrauze
Brak nowych postów

[N95 8Gb] Nie mogę ponownie złamać systemu

Pytania i Problemy z telefonami legolas194939
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

[n95 8Gb] Nie dziala aparat i czujnik ruchu

Pytania i Problemy z telefonami bubus1993
Brak nowych postów

[Nokia 500] Nie widzi plików

Pytania i Problemy z telefonami Ziom41