Autor Wiadomość
Laki1231 Samsung przegrywa kolejną bitwę patentową z Apple'em Napisany: 14 Paź 2011 05:21 Samsung przegrywa kolejną bitwę patentową z Apple'em   Postaw piwo autorowi tego posta




Piwa: 21/6


Zaraz po premierze nowego iPhone’a 4S informowaliśmy, że Samsung zamierza zablokować sprzedaż urządzenia we Włoszech i we Francji. Sądy nie wydały jeszcze decyzji w tej sprawie, ale wiadomo już, że z blokady sprzedaży iPhone’a i iPada w Holandii nic nie będzie. Dlaczego Koreańczycy przegrali kolejną bitwę w wojnie patentowej?

sprzedaży niektórych urządzeń Samsunga na terenie tego kraju. Blokada dotyczyła modeli Galaxy S II oraz Ace, które naruszały patenty dotyczące metody przewijania ekranu. Firma zapowiedziała już wprowadzenie modyfikacji do telefonów, tak by obejść sądowy zakaz sprzedaży.

W kontrataku Samsung oskarżył Apple’a. Prawnicy Samsunga żądali blokady sprzedaży iPhone’ów i iPadów na terenie Holandii. Wniosek motywowano nie podobieństwami w wyglądzie urządzeń, ale łamaniem patentów dotyczących łączności w standardzie 3G.

Sąd w Hadze wydał dziś wyrok dotyczący pozwu złożonego przez Samsunga. Z blokady zabawek Apple’a nici. Samsung przegrał kolejną bitwę w trwającym od miesięcy sporze z Apple’em. Może Koreańczycy powinni faktycznie zająć się tylko działaniami marketingowymi, które wychodzą im znacznie lepiej?

Źródło: komorkomania.pl

_________________


Podobne Tematy
Temat Forum Autor
Brak nowych postów

Apple (prawie) przegrywa kolejną bitwę patentową

Newsy Laki1231
Brak nowych postów

Microsoft przegrywa wojnę patentową, zapłaci 290 mln $

Newsy Laki1231
Brak nowych postów

Samsung ciągnie wojnę patentową z Applem!

Newsy mik70
Brak nowych postów

BlackBerry PlayBook z kolejną aktualizacją

Newsy Laki1231
Brak nowych postów

Microsoft podpisuje umowę patentową z LG

Newsy xJAmaTOx
Brak nowych postów

Chiński sojusz sposobem na wojnę patentową?

Newsy Laki1231
Brak nowych postów

Motorola wprowadza kolejną wersję Żyletki.

Tym razem z odblokowanym bootloaderem!

Newsy Laki1231
Brak nowych postów

Apple wygrywa wojnę patentową z Nokią

Newsy Laki1231
Brak nowych postów

Microsoft zdobywa kolejną bazę. Huawei zapłaci?

Newsy Laki1231
Brak nowych postów

Kolejną wersją Androida będzie Key Lime Pie!

Newsy xJAmaTOx