Autor Wiadomość
Jack Samsung: zdobędziemy 10% udziałów na rynku smartfonów w 2010 Napisany: 22 Cze 2010 09:11 Samsung: zdobędziemy 10% udziałów na rynku smartfonów w 2010   Postaw piwo autorowi tego posta




Piwa: 2/1


Galaxy 3, Galaxy 5, Galaxy S, Galaxy S Pro… Samsung rozszerza swoją linię smartfonów o nowe modele, jednocześnie mając nadzieję, że pomogą mu one zdobyć 10 procent udziałów na rynku telefonów komórkowych wyposażonych w system operacyjny. Jeśli Samsung osiągnie swój cel, zwiększy udział aż o dwa razy w stosunku do 2009 roku.

Lee Donjoo, starszy wice prezes oddziału Mobile Communications Samsunga, oświadczył na wczorajszej konferencji w Seulu, że producent określił sobie ambitny cel. Firma ma zamiar zwiększyć dwukrotnie udziały na rynku smartfonów. Samsung spodziewa się, że na koniec czwartego kwartału 2010 będzie mógł pochwalić się aż 10-procentowym udziałem. Aktualnie firma stoi na poziomie niewiele poniżej 5 procent.

Samsung Galaxy S Pro z wysuwaną klawiaturą QWERTY

Jeśli Samsung osiągnie swój cel wskoczy na czwartą pozycję na liście, zaraz przed tajwańską firmę HTC, która rywalizuje z koreańskim producentem w produkcji smartfonów z Androidem. Tajwańska firma posiada aktualnie 7 procent udziałów w rynku telefonów z systemem operacyjnym.

Największą nadzieją dla Samsunga jest teraz model Galaxy S, który zapowiada się na flagowy telefon z Androidem w ofercie producenta na ten rok. W spełnieniu planu może pomóc także Galaxy S Pro, odpowiednik wyżej wspomnianego modelu, wyposażony dodatkowo w klawiaturę QWERTY.

Samsung Galaxy S Pro: co znajdziemy w specyfikacji?

Źródło: www.Business Week.pl

_________________


Podobne Tematy
Temat Forum Autor
Brak nowych postów

Garmin Mobile XT (5.00.60 i 6.0.10) + GPMAPA 2010.2 NT

Nawigacja + mapa

Aplikacje patrikos23
Brak nowych postów

Samsung i Apple zakończą panowanie Nokii na rynku smartfonów

Newsy Laki1231
Brak nowych postów

50 procentowy wzrost na rynku smartfonów

Newsy ramzestoja
Brak nowych postów

Dell oficjalnie na rynku smartfonów

Newsy ziomek
Brak nowych postów

DROID RAZR - czarny koń na rynku smartfonów?

Newsy Laki1231
Brak nowych postów

Apple drugie na rynku smartfonów. Przoduje Nokia!

No ciekawe;D

Newsy Laki1231
Brak nowych postów

Komórki zasilane wodą na rynku w 2010

Newsy Gamer
Brak nowych postów

Samsung rządzi na rynku!

Newsy mik70
Brak nowych postów

Samsung Champ ; najtańszy dotykowiec na rynku?

Newsy Jack
Brak nowych postów

Samsung Galaxy S II oficjalnie na polskim rynku

Newsy Laki1231