Autor Wiadomość
DSV Windows Phone 7 wciąż żarłocznie pobiera dane, Microsoft wci Napisany: 21 Sty 2011 09:25 Windows Phone 7 wciąż żarłocznie pobiera dane, Microsoft wci   Postaw piwo autorowi tego posta




Piwa: 3/3
Microsoft sprawdza doniesienia dotyczące olbrzymiego ruchu internetowego, jaki generuje Windows Phone 7. Jak się okazuje, za większość przypadków nie odpowiadał sam OS.



Microsoft potwierdził słuszność skarg użytkowników na system Windows Phone 7 i jego nadmierne wysyłanie i odbieranie danych (nawet do kilku megabajtów na godzinę!). Jednak jak wynika z pierwszych badań Microsoftu, w większości przypadków dzieje się tak nie z winy systemu, a usługi firmy trzeciej. Koncern przyznał jednak, że nie jest jeszcze w stu procentach pewien swojej diagnozy, więc dopóki nie zostanie ona potwierdzona, nie poda nazwy usługodawcy do publicznej wiadomości, by nie robić mu „antyreklamy”. Zapewnia jednak, że problem dotyczy niewielkiej liczby użytkowników, „raptem kilku procent”.

Microsoft ma jednak też złe wieści. Jak przyznaje, przyczyn nadmiernego przesyłania danych jest więcej, niż jedna. Poszukiwania wszystkich winowajców więc wciąż trwają.

Aktualizacja! Jak wskazał nam jeden z naszych Czytelników, Microsoft podał już do wiadomości problematyczną aplikację. Jest nią Yahoo! Mail. Dzięki d3k!


źródło: gsmmaniak.pl


Podobne Tematy
Temat Forum Autor
Brak nowych postów

Instrukcja instalacji programu JAF na Windows 7

Pozostałe Laki1231
Brak nowych postów

Windows Phone 7 wciąż bez aktualizacji

Newsy Laki1231
Brak nowych postów

Microsoft (znowu) pobiera opłaty za Androida i Chrome OS-a

Newsy Laki1231
Brak nowych postów

Microsoft nie pokaże Windows Phone 7.5?

Newsy Laki1231
Brak nowych postów

Microsoft już testuje Windows Phone 8?

Newsy Laki1231
Brak nowych postów

Microsoft robi FaceTime dla Windows Phone

Newsy patrikos23
Brak nowych postów

Microsoft wznawia aktualizację Samsungów z Windows Phone 7

Newsy Meler
Brak nowych postów

Microsoft: sprzedamy 30 mln smartfonów z Windows Phone 7 do

Newsy Jack
Brak nowych postów

Microsoft dołączy do Windows Phone 7 funkcje znane z jailbre

Newsy DSV
Brak nowych postów

Microsoft zarabia więcej na Androidzie, niż na Windows Phone

Newsy Laki1231