Autor Wiadomość
Laki1231 Xperia arc HD testowana w Hongkongu Napisany: 07 Gru 2011 05:36 Xperia arc HD testowana w Hongkongu   Postaw piwo autorowi tego posta




Piwa: 21/6
Plotki o nowych telefonach Sony Ericssona nie ustają. Nic dziwnego, w końcu japońsko-szwedzki koncern potrzebuje czegoś naprawdę porządnego, aby utrzymać się wśród najlepszych. Czy Xperia arc HD to właśnie to?


W ciągu ostatniego roku nie został zaprezentowany prawdziwie high-endowy telefon Sony Ericssona, nad czym ubolewali fani tej marki. Na szczęście, od kilku tygodni co jakiś czas pojawiają się nowe przecieki dotyczące urządzeń z wyposażeniem robiącym wrażenie.

Jednym z nich jest Xperia arc HD – sądząc po domniemanej specyfikacji, najprawdopodobniej przyszły flagowy model. Usłyszeliśmy o nim już w sierpniu, kiedy znany był jako Nozomi, a od tego czasu pojawiły się jego zdjęcia, wstępne benchmarki, a nawet alternatywna nazwa – Cloud.

Pewien użytkownik chińskiego forum zamieścił fotografie przesłane od znajomego, które przedstawiają nowy produkt Sony Ericssona. Z podanych informacji wynika, że telefon jest już w rękach testerów w Hongkongu, którzy sprawdzają, jak radzi sobie w codziennym użytkowaniu. Przy okazji potwierdzono specyfikację: dwurdzeniowy procesor 1,5 GHz, ekran o przekątnej 4,3 cala i rozdzielczości 720 x 1280, 1 GB RAM-u, 32 GB pamięci wewnętrznej, bateria 1750 mAh oraz aparat 12 Mpix, prawdopodobnie z matrycą Exmor R.

Do tej pory nie wiemy, z jaką wersją Androida będzie sprzedawana Xperia arc HD. Zdjęcie przedstawia nieco zmieniony interfejs UXP – jeśli systemem jest Ice Cream Sandwich, to niestety Sony Ericsson postanowił go wyraźnie zmodyfikować.

Telefon ma kanciaste kształty, odbiega więc od ostatniej stylistyki producenta. Bardziej niż pozostałe urządzenia z serii Xperia przypomina on starszy model, c920. Ciekawym elementem są diody pod przyciskami, prawdopodobnie obecne również na tylnej obudowie.

Smartfon ma zostać zaprezentowany już w styczniu na targach Consumer Electronics Show w Las Vegas, podczas których rok wcześniej premierę miał model arc. Jeśli spełni on pokładane w nim nadzieje, a reszta zapowiadanych urządzeń również spodoba się konsumentom, Sony Ericsson wreszcie wróci do łask – oczywiście zakładając, że pozostali producenci nie przerzucą się na układy czterordzeniowe.



Źródło: komorkomania.pl
xdomino996 Xperia arc HD testowana w Hongkongu Napisany: 07 Gru 2011 10:06   Postaw piwo autorowi tego posta




No i dylemat kod emotikony: :D na wakacje zbierać na grafikę czy raczej oszczędzać na arc HD kod emotikony: ;) A co do telefonu to tak jak myślałem czarny jest świetny kod emotikony: :]

A co do Diod to z tyłu też ma bo widać jak na 2 zdjęciu ręka się świeci na niebiesko


Podobne Tematy
Temat Forum Autor
Brak nowych postów

Xperia arc vs. Xperia arc S; Porównanie

Recenzje telefonów Laki1231
Brak nowych postów

Xperia Play i Xperia Arc za darmo w ofercie Vodafone

21.03.2011

Operatorzy GSM sadam81
Brak nowych postów

[Porównanie] Xperia ray vs Xperia arc - możliwości aparatu..

...i kamery

Porównania, opinie i wybór telefonów Laki1231
Brak nowych postów

Play: Xperia arc i Xperia PLAY w ofercie podstawowej

Operatorzy GSM Laki1231
Brak nowych postów

[Root] Xperia arc

Poradniki Android Jack
Brak nowych postów

\Prada by LG vs. Xperia arc HD

Newsy Laki1231
Brak nowych postów

Xperia Arc Home

launcher

Aplikacje Casaya
Brak nowych postów

Sony Ericsson Xperia Arc

Recenzje telefonów Laki1231
Brak nowych postów

Sony Ericsson Xperia arc S

Recenzje telefonów Laki1231
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

[Xperia Arc S] Czy to dobry telefon?

Porównania, opinie i wybór telefonów rafal1295