Autor Wiadomość
Laki1231 Yahoo też zachciało się komórki z Androidem Napisany: 19 Sie 2011 07:20 Yahoo też zachciało się komórki z Androidem   Postaw piwo autorowi tego posta




Piwa: 21/6


Premiera smartfona HTC ChaCha z dedykowanym przyciskiem do obsługi Facebooka wzbudziła chyba zazdrość we właścicielach portalu Yahoo. Stwierdzili oni, że warto zaryzykować i wypuścić na rynek urządzenie z przerobionym interfejsem i obudową z własnym logo. Co to za komórka?

Nowy telefon, przygotowany specjalnie dla Yahoo, wyposażono w procesor o taktowaniu 1 GHz, ekran o przekątnej 4 cali i rozdzielczości qHD oraz system Android w wersji 2.3 Gingerbread. „Yahoo Phone” ma również aparat z matrycą 8 Mpix, WiFi w standardzie b/g/n i moduł Bluetooth 3.0. Wraz z zakupem urządzenia klienci otrzymają dwuletni dostęp do Yahoo Premium oraz kilku specjalnie przygotowanych aplikacji. Trafi ono do oferty japońskiego operatora SoftBank.

Dla osób, które uważnie przyglądają się sprzętowi dostępnemu w Japonii, telefon może wyglądać dość znajomo. Dlaczego? Nowy Android brandowany przez Yahoo to nic innego jak zaprezentowany wcześniej Sharp Aquos. Widać, firma nie miała tak wielkiego przebicia jak Facebook, który dogadał się z HTC co do fizycznego przycisku z dostępem do sieci społecznościowej. Cena komórki z logo Yahoo niestety nie została jeszcze ujawniona. Wiadomo tylko, że sprzęt zadebiutuje we wrześniu.

Źródło: komorkomania.pl

_________________


Podobne Tematy
Temat Forum Autor
Brak nowych postów

Wpływ Googlea na komórki z Androidem

Newsy Jack
Brak nowych postów

Motorola Atrix z Androidem 2.2 łączy się z laptopem

Newsy patrikos23
Brak nowych postów

Alcatel One Touch Net : pierwszy telefon Yahoo!

Newsy Jack
Brak nowych postów

Nokia i Yahoo! łączą siły w rozwoju usług Ovi

Newsy Jack
Brak nowych postów

Automaty też maja urlopy;)

Humor Bonus
Brak nowych postów

Samsung S5830 też na MWC

Newsy Mikis
Brak nowych postów

Heyah też zmienia wizerunek

Operatorzy GSM Laki1231
Brak nowych postów

Masz iPhone'a? Kolejnego też kupisz!

Newsy Laki1231
Brak nowych postów

HTC Desire Z też dostanie Androida 2.3

Newsy Laki1231
Brak nowych postów

Czy ty też jesteś uzależniony od iPhone'a?

Newsy ziomek