Autor Wiadomość
Laki1231 Znamy nowe wymagania dla komórek z Windows Phone 7 Napisany: 15 Kwi 2011 02:34 Znamy nowe wymagania dla komórek z Windows Phone 7   Postaw piwo autorowi tego posta




Piwa: 21/6


Podczas konferencji Microsoft MIX 2011, która zakończyła się wczoraj w Mandalay Bay Resort w Las Vegas, przedstawiciele giganta z Redmond przedstawili nowe wymagania sprzętowe dla smartfonów, które będą korzystać z systemu Windows Phone 7. Jaką specyfikację będą miały komórki z mobilnymi okienkami?

Nowe smartfony zostaną wyposażane w ekrany o rozdzielczości WVGA (800 x 480 pikseli). Wyświetlacze komórek z Windows Phone będą musiały obsługiwać minimum cztery punkty dotyku. Wśród minimalnych wymagań znalazło się również stosowanie żyroskopu, aparatu 5 Mpix, kompasu, czujnika zbliżeniowego, kompasu, akcelerometru i A-GPS-a. To jeszcze nie wszystko.

Nadchodzące telefony będą musiały być wyposażone m.in. w układy Qualcomm MSM7x30 lub MSM8x55, co najmniej 256 MB pamięci RAM i 8 GB pamięci wewnętrznej. Zanosi się więc na to, że następne komórki z Windows Phone 7 zrobią sporo zamieszania na rynku, ale wciąż będą odstawały specyfikacją od najnowszych Androidów czy iPhone’a.

Źródło: komorkomania.pl

_________________


Podobne Tematy
Temat Forum Autor
Brak nowych postów

Instrukcja instalacji programu JAF na Windows 7

Pozostałe Laki1231
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

[FAQ] Mały dla początkujących

iPhone/iPod touch/iPad xJAmaTOx
Brak nowych postów

Usługi Nokii dla wszystkich komórek z Windows Phone

Newsy Laki1231
Brak nowych postów

Znamy specyfikację pierwszego smartfona z Windows Phone

Newsy Laki1231
Brak nowych postów

Android 3.0 Gingerbread : znamy minimalne wymagania!

Newsy Jack
Brak nowych postów

Nowe smartfony HTC z Windows Phone 7

Newsy Jack
Brak nowych postów

Nowe smartfony Nokii z Windows Phone Mango

Newsy Laki1231
Brak nowych postów

Nowe MeeGo wygląda jak Windows Phone

Newsy Laki1231
Brak nowych postów

Nowe smartfony Sony Ericssona jednak z Windows Phone 7

Newsy Meler
Brak nowych postów

Od zegarka po prawie-tablety, czyli nowe cele Windows Phone

To już drugi wielki przeciek o Windows Phone Apollo.

Newsy xJAmaTOx