Amica BK316.5 Ocena produktu:

od 1214,90 PLN

oszczędzasz do 16%

 • Producent: Amica
 • Kategoria: Lodówki do zabudowy
 • Wysokość: 177 cm
 • Szerokość: 54 cm
 • Głębokość: 54 cm
 • Klasa energetyczna: A++
 • Klasa klimatyczna: N-ST
 • Pojemność całkowita: 182 l
 • Poziom hałasu: 41 dB
 • Sterowanie: mechaniczne
 • Roczne zużycie energii: 212 kWh/rok
Oferty (8)
Opis produktu

Lodówka Amica z funkcją samoczynnym odszranianie BK3165.4AALodówka Amica z funkcją samoczynnym odszranianieBK3165.4AAEkologiaKlasa energetyczna A++Oszczędność energii elektrycznej – aż do 30%!automatyczne odszranianie chłodziarkiWygoda i oszczędność energii dla Ciebie, bez konieczności opróżniania chłodziarki.

DesignUniwersalne drzwi L/PMontaż drzwi po dowolnej stronie lodówki oraz możliwość wysunięcia szuflady zamrażarki już przy otwarciu drzwi pod kątem prostym.KomfortPółki z hartowanego szkła (Safety Glass): 4+1 szt.Odkryj wygodę i pewność, jaką zapewni Ci aż 5 półek z hartowanego szkła.Półka na butelkiWygodne i funkcjonalne rozwiązanie pozwalające na schłodzenie i szybki dostęp do wina lub napoju.technologiaCicha pracaPracę lodówki można porównać do poziomu hałasu odpowiadającemu w skali szelestowi kartek w czytelni.zobacz wszystkie atuty lodówki »automatyczne odszranianie chłodziarkiOszczędność czasu i energii dzięki progresywnym rozwiązaniomLodówki Amica mają antybakteryjną powłokę, dzięki czemu uniemożliwiają rozwojowi bakterii, będących częstą przyczyną nieprzyjemnego zapachu w lodówce.

Dzięki Anti-Bacteria System przechowywane produkty są wolne od drobnoustrojów oraz bezpieczne dla Ciebie i Twojej rodziny.Cicha pracaCicha praca lodówki dla komfortu Twojego i Twojej rodzinyLodówki Amica pracują wyjątkowo cicho, a jednocześnie wydajnie.

Głośność ich pracy można porównać do szelestu kartek papieru. Dlatego Twojego domowego spokoju nie zburzą już dziwne zgrzyty i trzaski, towarzyszące często pracy lodówek. Amica dba o spokój Twojej rodziny, równocześnie pracując nad wyraz efektywnie i zapewniając najwyższą świeżość wszystkich produktów.Półki z hartowanego szkłaWytrzymałość i pewność dzięki półkom z hartowanego szkła!Półki z hartowanego szkła utrzymają nawet szczególnie pokaźny ciężar przechowywanej żywności.

dzięki czemu w lodówce zmieścisz ciężkie garnki, a także dużą liczbę produktów, mając pewność, iż półki utrzymają cały ciężar. Wykorzystaj objętość lodówek Amica i ciesz się ich wytrzymałością.Wysoka klasa energetyczna A++Oszczędność i ekologia dzięki lodówkom AmicaLodówki Amica odznaczają się wysoką klasą energetyczną, która zezwala na obniżenie rachunków za energię elektryczną.

Korzystając z maszyn Amica nie tylko dbasz o swój portfel,w dodatku troszczysz się o środowisko naturalne.fotografie i filmy w sekcji "Opis artykułu" posiadają charakter poglądowy i mogą nie pokazujeć dokładnego modelu towaru.Poznaj dopełniające atrybuty lodówki01Półka na butelkiCiesz się szybkim schłodzeniem i dostępem do ulubionych napojów!03Podstawka na jajka ergonomiczna i wygodna podstawka na jajka gwarantuje ich bezpieczne przechowywanie!02Automatyczne odszranianie chłodziarkiZapobiega osadzaniu się szronu, a także konieczności opróżniania całej zawartości lodówki.04Uniwersalne drzwiMontaż drzwi po dowolnej stronie lodówki daje Ci całkowitą swobodę przy aranżacji Twojej wymarzonej kuchni!samoczynne odszranianie chłodziarki Dzięki funkcji automatycznego odszraniania chłodziarki nie musisz opróżniać jej z zapasów żywności, a oprócz tego zaoszczędzisz swój cenny czas i niemniej cenną energię!

Cicha pracaKupując lodówkę Amica, możesz mieć pewność, iż nie zagłuszy ona Twojego domowego spokoju swoją głośną pracą! Dowód? Głośność pracy urządzenia można porównać do poziomu hałasu odpowiadającemu szelestowi kartek w czytelni!

Półka na butelkiPólka na butelki, która dzięki swoim niewiele znaczącym rozmiarom nie zajmuje dużo miejsca, to wygodne i praktyczne rozwiązanie zezwalające na schłodzenie i prędki dostęp do ulubionego wina albo napoju.

Uniwersalne drzwiMontaż drzwi po dowolnej stronie lodówki i możliwość wysunięcia szuflady zamrażarki już przy otwarciu drzwi pod kątem prostym, daje Ci całkowitą swobodę przy aranżacji Twojej wymarzonej kuchni!

Balkoniki w chłodziarce: 5 szt.Dzięki tej funkcjonalności możesz zaaranżować wnętrze chłodziarki odpowiednio do swych potrzeb i poczuć prawdziwy komfort jej stosowania! Aż pięć balkoników buduje naprawdę dużą przestrzeń dla Twoich produktów!

Klasa energetyczna A++Wiemy, na czym najmocniej zależy naszym Klientom, dlatego lodówki Amica zaopatrzone w klasę energetyczną A++, pozwalają zaoszczędzić choćby do 30% energii elektrycznej w porównaniu z lodówkami o niższej klasie energetycznej!

Półki z hartowanego szkła (Safety Glass): 4+1 szt.Dzięki półkom produkowanym z bardzo wytrzymałego materiału, jakim jest hartowane szkło, wstawienie pokaźnego garnka z zupą nie będzie stanowiło dłużej Twojego problemu!Dlaczego lodówki Amica są wyśmienite dla Ciebie?Dowiedz się więcej o funkcjach lodówek Amica.organiczne rozwiązaniaLodówki Amica są zaprojektowane z myślą o ochronie środowiska naturalnego.

Klasa A+, a także A++ pozwalają urządzeniom pracować efektywnie, a równocześnie zniżyć opłaty za prąd. Dopełniające proekologiczne funkcje, jak Funkcja Eco, Wakacje czy alarmy dźwiękowe pozwalają zespolić pracę urządzenia do swych potrzeb i pozytywnie wpływać na środowisko naturalne.adekwatna temperaturaLodówki Amica to nowoczesne centrum zarządzania

Podobne produkty w kategorii Lodówki do zabudowy