Bosch KIS87KF31 Ocena produktu:

od 2482,99 PLN

oszczędzasz do 2%

 • Producent: Bosch
 • Kategoria: Lodówki do zabudowy
 • Wysokość: 177 cm
 • Głębokość: 54 cm
 • Klasa energetyczna: A++
 • Klasa klimatyczna: SN-T
 • Pojemność całkowita: 270 l
 • Poziom hałasu: 35 dB
 • Sterowanie: elektroniczne
 • Ilość agregatów: 1
 • Obustronny montaż drzwi: tak
 • Oświetlenie wewnętrzne: tak
Oferty (2)
Opis produktu

Serie 6 Najważniejsze właściwości urządzenia Rozmrażasz lodówkę o niemało rzadziej. Urządzenia z klasą efektywności energetycznej A++ są szczególnie oszczędne. Ogranicza temperaturę w chłodziarce przy wkładaniu nowych artykułów.

obniża temperaturę w zamrażarce przy wkładaniu nowych artykułów. Oszczędza energię i nie unosi temperatury. Komfortowa regulacja z górnym panelem kontrolnym. Poznaj technologię LowFrost Superchłodzenie - gdy wkładasz do chłodziarki obszerniejszą ilość zakupów Funkcja Superchłodzenie czasowo zniża temperaturę w chłodziar ce do +2°C.

dzięki czemu możemy uniknąć nadmiernego wzrostu temperatury we wnątrz urządzenia i ogrzania tego, co już się tam znajduje. Funkcja wyłącza się automatycznie po 6 godzinach. Superchłodzenie - gdy wkładasz do chłodziarki pokaźniejszą liczba zakupów Funkcja Superchłodzenie czasowo ogranicza temperaturę w chłodziar ce do +2°C.

dzięki czemu możemy uniknąć nadmiernego wzrostu temperatury we wnątrz urządzenia i ogrzania tego, co już się tam znajduje. Funkcja wyłącza się samoczynnie po 6 godzinach. Supermrożenie - gdy planujesz zapełnić zamrażalnik do pełna Włączenie funkcji na 24 godziny przed załadowaniem do zamrażarki obszernej ilości nowych artykułów uaktywnia wszystkie rezerwy zimna dla obniżenia temperatury.

uniemożliwia to zbytniemu wzrostowi temperatury w komorze mrożenia, co mogłoby zaszkodzić jej dotychczasowej zawartości. Po osiągnięciu adekwatnej temperatury urządzenie przełącza się samoczynnie na normalny tryb pracy.

Supermrożenie - gdy planujesz zapełnić zamrażalnik do pełna Włączenie funkcji na 24 godziny przed załadowaniem do zamrażarki pokaźnej ilości nowych artykułów uaktywnia wszystkie rezerwy zimna dla obniżenia temperatury.

uniemożliwia to zbytniemu wzrostowi temperatury w komorze mrożenia, co mogłoby zaszkodzić jej dotychczasowej zawartości. Po osiągnięciu stosownej temperatury urządzenie przełącza się samoczynnie na normalny tryb pracy.

Oświetlenie LED - genialnie oświetlone wnętrze na dwa sposoby. Idealny przegląd zawartości komory chłodziarki zagwarantuje połączenie dwóch źródeł światła. Górny reflektor LED wspaniale uwidacznia świeżą żywność w szufladach VitaFresh, natomiast świetlówki LED ukryte w listwie bocznej gwarantują równomierne oświetlenie wszelkich pozostałych stopni i zakamarków wnętrza.

obfitym atutem jest łagodne dla oczu, stopniowe narastanie jasności światła po otwarciu drzwi. Oświetlenie LED - znakomicie oświetlone wnętrze na dwa sposoby. Idealny przegląd zawartości komory chłodziarki gwarantuje połączenie dwóch źródeł światła.

Górny reflektor LED idealnie uwidacznia świeżą żywność w szufladach VitaFresh, natomiast świetlówki LED ukryte w listwie bocznej zapewniają równomierne oświetlenie wszystkich pozostałych stopni i zakamarków wnętrza.

dużym atutem jest łagodne dla oczu, stopniowe narastanie jasności światła po otwarciu drzwi. Bosch Nr 1 w Europie Bosch to synonim najwyższej jakości i najnowszej i marka pierwszego wyboru w kategorii szerokiego AGD w Europie.

Źródło: Euromonitor 2015, ilościowa sprzedaż 2015 Bosch Nr 1 w Europie Bosch to synonim najwyższej jakości i najnowszej i producent pierwszego wyboru w kategorii sporego AGD w Europie. Źródło: Euromonitor 2015, ilościowa sprzedaż 2015 Elektroniczne sterowanie W chłodziarko-zamrażarkach Bosch elektroniczna regulacja temperatury przy pomocy wyświetlacza LED to dla urządzeń wolnostojących standard.

Pozwala precyzyjnie ustawić temperaturę. Low Frost Dzięki zaimplementowaniu technice LowFrost ograniczono tworzenie szronu w zamrażalniku do minimum, dzięki czemu urządzenia są jeszcze bardziej energooszczędne, a dren umieszczony w cokole błyskawicznie i łatwo odprowadzi wodę z zamrażalnika.

ponadto zyskujesz miejsce w zamrażalniku, gdyż parownik pozostał schowany w obudowie zamrażalnika, jest niewidoczny i nie zajmuje zbędnego miejsca. Klasa wydajności energetycznej A++ Urządzenia z klasą efektywności energetycznej A++ są nad wyraz oszczędne.

gwarantują do 40% mniejsze zużycie energii niżeli porównywalne urządzenia klasy A. Alarm otwartych drzwi Jeśli przypadkiem zdarzy ci się pozostawić drzwi lodówki otwarte poprzez dłuższy czas urządzenie powiadomi cię o tym dzwiękowo.

Przeciwdziała to zmianom temperatury w chłodziarce i utrzymuje żywność w świetnej kondycji na dłużej. Szuflada BigBox Szuflada na mrożonki BigBox usprawnia składowanie pojemników i dużych mrożonek.

Podobne produkty w kategorii Lodówki do zabudowy