Electrolux ENN2300AO Ocena produktu:

od 1276,99 PLN

oszczędzasz do 9%

 • Producent: Electrolux
 • Kategoria: Lodówki do zabudowy
 • Wysokość: 144 cm
 • Szerokość: 54 cm
 • Głębokość: 54 cm
 • Klasa energetyczna: A+
 • Klasa klimatyczna: N-SN-T-ST
 • Pojemność całkowita: 160 l
 • Poziom hałasu: 35 dB
 • Sterowanie: mechaniczne
 • Roczne zużycie energii: 259 kWh/rok
Oferty (5)
Opis produktu

Szuflada na warzywa Szuflada na warzywa Profesjonalni szefowie kuchni uważają, że tekstura towaru jest tak samo ważna jak smak. Upewnij się, iż Twoje produkty dłużej zachowają odpowiednią teksturę. Dzięki kontroli wilgotności w tej szufladzie warzywa pozostają dłużej świeże i chrupiące.

Przesówna półka Przesówna półka Czasami dobre zagospodarowanie przestrzeni jest równie ważne, jak jej dodatkowa liczba. Dlatego powstała ta wąska, ruchoma półka drzwiowa, która gwarantuje uzupełniające miejsce, nie ograniczając możliwości przechowywania towarów.

W razie zapotrzebowania wstawienia większych butelek można przesunąć ją z lewej na prawą stronę. W połączeniu z pełnowymiarowymi półkami zapewnia to maksymalną swobodę użycia przestrzeni. LowFrost LowFrost System LowFrost pozwala skrócić czas wymagany do rozmrożenia chłodziarko-zamrażarki do minimum.

dzięki czemu cała jej pojemność jest za każdym razem do dyspozycji. Klasa A+ Klasa A+ Klasa energetyczna A+ oznacza, że urządzenie spełnia wszystkie wymogi UE dotyczące efektywności energetycznej i zapewnia mniejsze zużycie energii aniżeli starsze urządzenia.

Oświeltenie LED Oświeltenie LED Nowoczena technika LED zapewnienia czyste światło w każdym zakamarku chłodziarki. Natężenie oświetlenia powoli rośnie po otwarciu drzwi. Poza tym, technologia LED zużywa 10 razy mniej energii typowe oświetlenie.

automatyczne rozmrażanie samoczynne rozmrażanie Dzięki automatycznemu rozmrażaniu szron w lodówce zamienia się w krople wody, dzięki temu utrzymanie czystości we wnętrzu lodówki jest dużo łatwiejsze. Chłodziarko-zamrażarka do zabudowy ENN2300AOW Wybierz energooszczędne rozwiązanie do Twojej kuchni!

Chłodziarko-zamrażarka do zabudowy firmy Electrolux to ergonomiczne rozwiązanie dla Twojego domu. Urządzenie pozostało wyposażone w system LowFrost, ułatwiający bezzwłoczne rozmrażanie, dzięki czemu cała pojemność urządzenia jest za każdym razem do Twojej dyspozycji.

A jak zadbać o przechowywane w nim produkty? Zrobi to za Ciebie m.in. Szuflada z kontrolą wilgotności - warzywa pozostają w niej dłużej świeże i chrupiące, a ich tekstura niezmieniona. Dzisiaj możesz przechowywać jeszcze więcej towarów na nowych, szklanych półkach zaprojektowanych tak, żeby umożliwić korzystanie z ich pełnej szerokości i głębokości.

obszerniejszą swobodę przechowywania żywności zapewnia innowacyjna, przesuwana półka o szerokości połowy drzwi....

Podobne produkty w kategorii Lodówki do zabudowy