Gorenje RI2181A Ocena produktu:

od 2099,00 PLN

oszczędzasz do 9%

  • Producent: Gorenje
  • Kategoria: Lodówki do zabudowy
  • Klasa energetyczna: A+
Oferty (3)
Opis produktu

RI2181A1 Chłodziarka

AdaptTech
Lodówka przypasowana do twoich potrzeb

Ten inteligentny system pozostał zaprojektowany, aby zachować adekwatną temperaturę lodówki, niezależnie od tego, ile razy otwierasz jej drzwi. Kiedy zaglądasz do środka, temperatura we wnętrzu gwałtownie się podwyższa przez co jedzenie jest narażone na szok termiczny wtedy jedzenie szybciej się psuje. Chłodziarka z funkcją AdaptTech stale weryfikuje i analizuje sposób w jaki ją używasz. Stąd urządzenie jest w stanie przewidzieć kiedy otworzysz drzwi lodówki wtedy urządzenie zmniejsza temperaturę o 1 lub 2 °C. Dzięki czemu temperatura wewnątrz urządzenia jest stała, a jedzenie pozostaje świeże i pełne wartości odżywczych.

IonAir z DynamiCooling
Zachowuje tylko przyjemne aromaty

zaawansowany system wentylacji wraz z aktywnym chłodzeniem równomiernie rozprowadza zjonizowane powietrze i wyrównuje temperaturę w całej lodówce. Powietrze wzbogacone w jony ujemne naśladuje naturalny mikroklimat, który zagwarantuje utrzymanie świeżości towarów spożywczych poprzez dłuższy czas. Co więcej, dowolny rodzaj żywności umieszczony na dowolnej półce w lodówce będzie przechowywany w tej samej temperaturze.

Uchwyt na butelki
W lodówkach Gorenje butelki nie zajmują miejsca, które można bywykorzystać do przechowywania innych przedmiotów w schowkach na lodówkę albo na szklanych półkach; Zaprojektowano specjalny uchwyt na butelki zapewniający optymalne użycie przestrzeni.

Głęboka półka na drzwiach
Bezpieczne przechowywanie butelek

Drzwi lodówki mają mnóstwo miejsca na największe szklane albo plastikowe butelki. Specjalne uchwyt utrzymuje przedmioty w miejscu, żeby zapobiec poruszaniu się i uszkodzeniu podczas otwierania albo zamykania drzwi.

SuperCool
prędkie chłodzenie po cotygodniowych zakupach

Funkcja intensywnego chłodzenia obniża temperaturę lodówki do 3°C, czyli mniej przede wszystkim o prawie połowę. W połączeniu z dużą przestrzenią chłodziarki, temperatura ta jest doskonała do szybkiego schładzania żywności po znacznych zakupach. Po sześciu godzinach funkcja jest automatycznie wyłączana, a temperatura w komorze chłodziarki powraca do ustawień początkowych.

Smart SuperCool
samoczynne prędkie chłodzenie

choćby największe zakupy nie są już problemem. Po umieszczeniu większej ilości artykułów spożywczych w lodówce, inteligentne czujniki rozpoznają nagły wzrost temperatury i aktywują funkcję SuperCool. System chłodzenia pracuje wtedy z maksymalną energicznością, aż do osiągnięcia zadanej temperatury użytkownika, gwarantując optymalne warunki dla żywności.

MultiBox
Wielofunkcyjne, ergonomiczne pudełko MultiBox

Wielofunkcyjny pojemnik z wieczkiem w drzwiach chłodziarki może być używany do przechowywania sera, cebuli i innych potraw o ostrym zapachu. Utrzymuje żywność świeżą i chroni przed wyschnięciem, a pokrywa silikonowa może być wykorzystywana jako tacka na jajka lub lód.

MixBox
Utrzymuj lodówkę czystą i uporządkowaną

Ta płytka szuflada jest perfekcyjna dla przechowywania wszystkich mniejsze artykułów, takich jak masło, puszki z rybami i przekąski, dzięki czemu Twoja lodówka jest zorganizowana, a produkty są zawsze na widoku. Funkcja "slide-in-and-out" nietrudny dostęp do zawartości.

CrispZone z VitaLight i SmartHumidity
Naturalna świeżość

Jedne z największych pojemników na owoce i warzywa na rynku, CrispZone przedłuża świeżość Twoich towarów dzięki niskiej temperaturze, automatycznej kontroli wilgotności i specjalnemu oświetleniu. SmartHumidity utrzymuje wilgoć w szufladzie na adekwatnym poziomie przez cały czas dzięki specjalnej membranie, która automatycznie eliminuje nadmiar wilgoci. VitaLight utrzymuje naturalny proces dojrzewania, aby zachować witaminy i utrzymywać świeżość zebranych lub kupowanych owoców i warzywa świeże i jędrne przez dłuższy czas.

LedLight
Oświetlenie LED

Oświetlenie LED w formie listwy oferuje po otwarciu drzwi chłodziarki w całości świeże wrażenie. Statystycznie oświetlenie LED daje bardziej naturalne światło, które zapewnia widocznie udoskonaloną widoczność, a tym samym lepszą kontrolę nad zawartością półek.

Zawiasy nożycowe
Łatwiejsze otwieranie i zamykanie drzwi

Zawiasy nożycowe pozwala przechowywać cięższe przedmioty balkonikach drzwi, a także otworzyć drzwi pod kątem 115 °. Pozwala to na bardziej klarowny układ wnętrza i powoduje, że wkładanie i wyjmowanie towarów z lodówki jest wygodniejsze, ponieważ drzwi nie będą się zamykały. Jeśli drzwi pozostaną niedomknięte, zawias naturalnie domknie je samoczynnie, żeby oszczędzić energię.

FreshZone
Świeżość prosto z natury

Szuflada o najniższej temperaturze w lodówce jest wyśmienita do przechowywania mięsa, ryb, owoców i warzyw. To zachowa świeżość, zapach, kolor i smak potraw dużo dłużej.

Półki MultiAdjust
Nieograniczone możliwości układu półek

Te potężne szklane półki można z łatwością wyregulować, wkładać do lodówki lub wyjąć, co zezwala na luźne przypasowanie wnętrza lodówki do indywidualnych potrzeb. Hartowane szkło jest niezwykle trwałe i bezpiecznie utrzymuje nawet cięższe przedmioty.

Podobne produkty w kategorii Lodówki do zabudowy