Liebherr SUIG 1514 Ocena produktu:

od 2979,00 PLN

  • Producent: Liebherr
  • Kategoria: Lodówki do zabudowy
Oferty (4)
Opis produktu

Zamrażarka LIEBHERR SUIG 1514 Comfort technologia SmartFrost w kontraście do innych zamrażarek ze statycznym układem chłodzenia technika SmartFrost producenta Liebherr szybciej mrozi żywność i uniemożliwia osadzaniu się lodu, dzięki temu rozmrażanie jest proste i prędkie.

To powiększa również przestrzeń w urządzeniu i sprzyja mniejszemu zużyciu energii, a tym samym obniża koszty eksploatacji. Alarm drzwi Akustyczny alarm drzwi uruchamia się w przypadku, gdy drzwi zostaną otwarte na dłużej niżeli 60 sekund,chronić przechowywaną żywność.

System VarioSpace Wszystkie urządzenia z technologiami NoFrost i SmartFrost są zaopatrzone w szuflady, pod którymi znajdują się nieskomplikowane do wyjęcia szklane półki. W ten sposób generuje się VarioSpace – użyteczne rozwiązanie, które zapewnia dodatkową przestrzeń na większe produkty.

Montaż frontu meblowego na drzwiach chłodziarki Front meblowy jest trwale przytwierdzony do drzwi urządzenia (kuchenny front jest połączony bezpośrednio z drzwiami urządzenia). Samoczynna funkcja SuperFrost Przyspiesza mrożenie żywności i oszczędza energię przez prędkie obniżenie temperatury do -32°C.

Tym samym buduje warunki sprzyjające zachowaniu wszelkich witamin. Gdy tylko żywność zostanie w całości zamrożona (lub po maksymalnie 65 godzinach), funkcja SuperFrost samoczynnie przełącza się z powrotem w normalny tryb pracy, oszczędzając tym samym energię.

technika FrostSafe Za sprawą technologii FrostSafe bardzo wysokie i wyjmowane szuflady są zamknięte ze wszelkich stron. To istotnie zmniejsza straty zimna podczas otwierania drzwi urządzenia. Krystaliczne fronty szuflad adekwatny przegląd przechowywanych artykułów.

Możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi Fabrycznie drzwi w urządzeniach są zamontowane po prawej stronie. Kierunek otwierania drzwi można zmienić, dopasowując w ten sposób urządzenie do miejsca ustawienia.

Podstawa Vario Dzięki systemowi VarioSockel można regulować wysokość i głębokość ustawienia urządzenia. Wszystkie cztery nóżki można wyregulować w zakresie 50 mm od frontu. Co więcej, kratkę wentylacyjną można przesunąć choćby o 55 mm i zbratać do frontów kuchennych....

Podobne produkty w kategorii Lodówki do zabudowy